Příjemný prožitek z masáže

Před masáží nebo zážitkovým rituálem  cca 1,5 hodiny nejezte hlavní jídlo. Je vhodná pouze malá svačinka, ovoce nebo zelenina.

Pokud nejdete přímo na hydromasáž, nebo není součástí Vaší procedury, osprchujte se. V prostorách salonu je k dispozici sprcha. Je to z hygienického hlediska ohleduplnější vůči masérovi. Zároveň se otevřou kožní póry a při ruční masáži lépe přijmou účinné látky a vitamíny obsažené v masážním oleji.

Zkonzultujeme Váš aktuální zdravotní stav. Na masáž či proceduru nechoďte nastydlí nebo nemocní. V některých případech je nutné konzultovat vhodnost masáže s Vaším ošetřujícím lékařem. V případě, že máte alergii na nějakou látku, upozorněte prosím na tuto skutečnost.

Ujasněte si s masérem na jakou masáž nebo proceduru jste přišli, které části těla by se měl věnovat.

Sundejte si hodinky, řetízky, náramky, náušnice. Vypněte nebo ztište Váš mobilní telefon. Odložte si tak, aby Vás nikde nic netlačilo a netahalo, jde o Vaše pohodlí. Pamatujte, že dobrý přístup k masírované oblasti je klíčový pro účinnou masáž. Masér je profesionál a neošetřované části těla zakryje.

Už nic nebrání tomu, abyste naplno relaxovali a vychutnali si svoji masáž nebo proceduru. V případě, že je Vám něco nepříjemné, řeknete to. Komunikace je velice důležitá. Masér mnohé vycítí, ale ne vždy.

Během masáže se nebraňte projevům úlevy jako jsou slzy nebo vzdychy. Neboť tak uvolníte vnitřní napětí, což se odrazí i na Vašem těle. Chce se Vám spát? Spěte. Spánek je většinou stavem nejhlubší relaxace a regenerace. Nebojte se, masér bude v ošetření pokračovat. Váš spánek je pro něj důkaz vaší důvěry a to je veliká odměna.

Po masáži je vhodné ještě chvíli relaxovat. V každém případě je vhodný tzv. klidný dojezd bez tělesné a duševní zátěže s dostatkem tekutin kvůli probíhající detoxikaci. Po masáži nebo proceduře Vám rádi nabídneme šálek čaje nebo vodu.

Po masáži alespoň půl hodiny nejezte, nepijte alkoholické nápoje, kávu.

Nejdůležitější je pravidelnost návštěv, nezapomeňte si zamluvit další termín! 

 

Máte dotaz nebo se chcete objednat? Napište nám.

*
*
*

Nebo volejte na
+420 773 380 777