Radiální Endodermo Terapie

Přístrojová technologie založená na intermitentním vakuu pro redukci celulitidy a zpevnění pokožky. Jedná se o špičkový přístroj, jehož aplikační jednotka je speciálně navržena pro koordinované působení jemného sání s rotujícími kuličkami, které kruhově válcují pokožku. Podtlak vzniklý sáním odblokuje tok krve a kyslíku v nedostatečně zásobených celulitických tkáních a zlepšuje cirkulaci. Ovlivněné tkáně se následně roztáhnou a umožní kůži návrat od svraštělého vzhledu (celulitida) k normálnímu napnutému vzhledu. Výsledkem je krásná hladká tonizovaná pokožka. Tato unikátní metoda Radiální Endodermoterapie posouvá hranice klasické celulitní léčby, neboť jeho výsledkem není jen mizení celulitida, ale obnova zdraví celé pokožky a slouží i jako prevence jejího vzniku.

Kombinací systému RADIÁLNÍ ENDODERMOTERAPIE s KAVITACÍ nejen, že zredukujete tukové polštářky, ale zároveň docílíme pevné a hladké tonizované pokožky, kde celulitida nemá místo.

Význam radiální endodermoterapie:

  • Účinně léčí kůži důlkovaného „pomerančového“ vzhledu nechvalně známého jako celulitida
  • Obnovuje prokrvení a okysličení tkání, které poškodila celulitida, nápravu kolagenových vláken a srovnání pokožky, potřebnou hydrataci a detoxikaci poškozených tkání
  • Působí také jako prevence a předcházení celulitidy
  • Průnik do hloubky poškozené tkáně a znatelné zlepšení pevnosti a elasticity kůže

Pokud Vás zajímají informace o celulitidě, přečtěte si Nejčastější otázky.

Máte dotaz nebo se chcete objednat? Napište nám.

*
*
*

Nebo volejte na
+420 773 380 777