Depilace cukrovou pastou

Cukrová depilace Pandhy's

Depilace cukrovou pastou je šetrná metoda odstraňování chloupků z partií celého těla. Pasta se připravuje zásadně z přírodních materiálů, neobsahuje chemické prvky, barvivo či parfém. Depilace nevyvolává alergické reakce ani kožní podráždění. Případné začervenání mizí podstatně rychleji, než při depilaci teplým voskem. Cukrová pasta je hygienická a je smývatelná vodou.

Ošetření probíhá tak, že se pasta vmasíruje do pokožky, kde přilne k chloupkům, které obalí a zároveň vnikne i do folikulu. Chloupek se oddepiluje ve směru jeho přirozeného růstu. Tím se zároveň odstraní z pokožky i odumřelé kožní buňky. Po depilaci cukrovou pastou jsou chloupky jemnější a rostou pomaleji. Depilovat je možné všechny partie těla.

Novinkou v této oblasti je „omezovač růstu – SweetRetard“ . Lidé věří stále a neúprosně slibu „trvalé depilace“. Věří, že několik bliknutí paprsku světla nebo několikrát natřený  velmi drahý účinný krém vás zbaví chloupků natrvalo… Dle filozofie PANDHY'S vytvořená řada SweetRetard neslibuje výsledek pro všechny: nikdy-žádné-chloupky, vytvořili jsme však pro Vás díky dokonalým vlastnostem pasty i dokonalou „chemii“, která je zcela přírodní, šetrná a zároveň je účinným pomocníkem pro pokožku a pro ještě větší spokojenost.

PANDHY'S SweetRetard nabízí koncepci:

 • Po 3 týdnech 23-25% omezení růstu
 • Omezení znovuobnovení růstu
 • Chloupky nekladou odpor při depilaci
 • Vymizení zarůstání či zánětlivých projevů
 • Dokonale čisté póry a hydratovaná pokožka
 • Významná změna v textuře, hustotě a barvě chloupků

Omezovač růstu chloupků „SweetRetard“ můžete zakoupit v salonu Beauty Siluet spolu s ostaními originálními přírodními produkty PANDHY'S.

Zde vybíráme některé z nich:

 • LYLI změkčující krém – hluboce hydratující, změkčující krém jak na pokožku (paty, kolena…), tak i chloupky
 • SIGMA Line - vynikající čístící pěna pro tělo a obličej
 • HydroBase – Hydrating Creme – intenzivní hydratační krém bez barviv a parfemace
 • HydraRoseMist - dobře známá hydratace růžové vody v kombinaci s 1% kyseliny hyaluronové  vyklouzlí mladistvou texturu pleti i v nejextremnějších podmínkách
 • PANDHY'S růžová voda – zcela 100% přírodní produkt v péči o pleť a vlasy. Má vynikající čistící a tonizační účinek a léčí zánětlivý stav akné. Pravidelné používání přispěje k výraznému zlepšení stavu pleti. Přiv vnitřním užívání zlepšuje trávení.

Více informací o výrobcích a cenách obdržíte přímo v salonu Beauty Siluet

PANDHY'S™ JIŽ NALEZNETE VE VŠECH STÁTECH EU!

PŘEDNOSTI DEPILACE CUKROVOU PASTOU

Cukrová pasta je 100% přírodní, není testována na zvířatech, nemá vedlejší účinky a nezpůsobuje alergické reakce. Je tak přírodní, že se může i jíst… Depilační Cukrová pasta Pandhy's se nelepí na pokožku.
Je známo, že pryskyřice odstraní nejen chloupky, ale i živé pleťové buňky na horní vrstvě pokožky.
Proto je bolestivá a iritující. S pryskyřicí se můžete vrátit max. 1x nebo 2x na stejné místo. Depilační Cukrová pasta Pandhy's odstraňuje pouze chloupky a odumřelé pleťové buňky. Živé kožní buňky nestrhává. Proto je velmi šetrná i v případě ekzémů a psoriází.
Klientovi to přináší daleko menší bolestivost i menší trauma. Umožňuje nám vícekrát ošetřit jednu plochu, aniž bychom poškodili kůži. Můžeme vytrhnout jak kratší, tak i špatně rostlé chloupky.

Máte dotaz nebo se chcete objednat? Napište nám.

*
*
*

Nebo volejte na
+420 773 380 777