Masáže a hydromasáže

Relaxační masáže

Relaxační masáž používá jemných hmatů k uvolnění nervového systému a také značně podporuje detoxikaci organismu, tedy odstraňuje škodliviny zatěžující lidský organismus. Výraznou předností této masáže je schopnost harmonizovat tělo i mysl, dovolit nám opět najít vnitřní rovnováhu a odpočívat.

Navíc představuje příjemný způsob, jak rychle načerpat čerstvé síly. Dovede pomáhat od bolestí hlavy, nespavosti a pocitu psychického napětí. Podporuje krevní oběh, lymfatický systém a dodává novou energii do boje s každodenními povinnostmi.

Klasická masáž

Vychází ze švédské masáže a má mnoho pozitivních účinků na celý organismus. Jde o uspořádaný soubor masérských hmatů, které pomáhají zbavit únavy, osvěžit i uklidnit.

Vířivá celotělová koupel - hydromasáž.

Tělo je masírováno silnými proudy vody, která je obohacena mořskou solí, bylinnými výtažky či éterickými oleji, které  zbavují stresu, napětí, uvolňují svaly a klouby a působí zklidňujícím účinkem. Bylinné extrakty se odpařují, a tím umocňují zážitky a relaxační účinky. Čisté éterické oleje  a bylinné esence stimulují tělo, jednak prostřednictvím čichových vjemů, jednak svojí schopností prostupovat pokožkou. Rozmanité odstíny světel – chromoterapie a stálá teplota vody cca 38 C přispívají k vytvoření příjemné nálady a umožní Vám zažít pocit dokonalé harmonie. Hydro-masáž je vhodné doplnit ošetřením těla kokosovým mlékem. 

Význam masáže a hydromasáže:

 • Zbavuje stresu a svalového napětí
 • Má příznivé účinky na krevní a lymfatický oběh
 • Zpomaluje vznik příznaků stárnutí
 • Výborný regenerační prostředek
 • Přispívá k lepšímu celkovému vzhledu člověka

 K masážím používáme 100% přírodní za studena lisované oleje a silice (éterické oleje) získávané z listů, květů, plodů, kořenů a kůry rostlin, které dodávají kůži pružnost a vláčnost, působí protizánětlivě a napomáhají posílení obranyschopnosti organismu.

Význam za studena lisovaných olejů a silic:

 • Posílení imunity a obranyschopnosti organismu
 • Působí jako prevence proti zánětům
 • Mají významné kosmetické účinky (vrásky, akné, povadlá kůže)
 • Dávají kůži pružnost, vláčnost, odolnost 

Co je to chromoterapie?

Chromoterapie je metoda, která vychází z toho, že barvy ovlivňují náladu člověka. Pro její použití jsou ve vířivé vaně barevné podvodní reflektory. Smyslem této léčivé metody je využití barevných světel pro posílení organismu a zklidnění těla a mysli. Základním pilířem jsou 4 barvy – modrá, červená, zelená a žlutá.

 • Modrá – slouží ke zklidnění a zvýšení koncentrace.
 • Červená – osvěží, rozproudí krev a urychlí látkovou výměnu.
 • Zelená – souvisí s přírodou a duševním klidem
 • Žlutá – zastupuje slunce, přináší světlo, energii, teplo a pozitivní naladění.

Co je to aromaterapie?

Aromaterapie je metoda, která využívá silice nebo éterické oleje, které stimulují tělo jednak pomocí čichových vjemů a jednak prostupují do těla pokožkou. Touto metodou si můžete navodit např. snížení či zvýšení krevního tlaku, pocit tepla či chladu. Můžete se tak uklidnit, povzbudit, zmírnit bolesti hlavy či zlepšit obranyschopnost organismu. Aromaterapie se také využívá pro léčbu různých bolestivých stavů svalů a kloubů, pro zmírnění příčin zdravotních problémů a nemocí. V psychoterapii je preferována pro snižování napětí, vyvolání emociální pohody, odstraňování stresu, zvýšení energie a vitality. Jestliže zkombinujete hydromasáž s aromaterapií, pak docílíte celkově příznivého vlivu na Váš organismus.

 Jak si zajistit příjemný prožitek z masáže čtěte zde

Máte dotaz nebo se chcete objednat? Napište nám.

*
*
*

Nebo volejte na
+420 773 380 777