Zábaly

Aplikace speciálních produktů, které působí na redukci celulitidy, štěpení tukových buněk, vypnutí a obnovení pružnosti kůže. Mají drenážní, detoxikační a regenerační účinky.

Význam zábalů:

  • Štěpí tukové buňky
  • Zvyšují metabolismus
  • Eliminují zadržování vody
  • Vylučují toxiny, pročišťují
  • Vyhlazují celulitidu
  • Zpevňují a omlazují  pokožku

Silhouette

Tělové ošetření se zeštíhlujícím a okamžitým anticelulitním efektem, založené na bázi masážního oleje pro spalování tuků a zábalu z mořských řas s drenážními a vyhlazujícími účinky. Zábalu předchází peeling solí z Mrtvého moře.

Perfekt Body

Tělové ošetření se zpevňujícím efektem, založené na bázi masážního oleje a zábalu z mořských řas se zpevňujícím účinkem. Výsledkem je okamžité zlepšení vzhledu pokožky, zpevnění, zjemnění, hydratace, odvodnění a aktivace lymfatického toku.

Zábaly Silhouette a Perfekt Body využívají 100% organickou aromaterapeutickou kosmetiku Alqvimia a dají se vzájemně kombinovat (např. horní část těla zpevňující zábal Perfekt Body a dolní část těla zábal Silhouette). Zábaly možné doplnit o tzv. "Spagyrické tinktury", které jsou vyrobeny tradičními alchymistickými postupy s nevyčíslitelnými kosmetickými a terapeutickými vlastnostmi (vitalizují, pročišťují, prokrvují, omlazují, zvyšují průnik esenciálních olejů a jsou silně drenážní). Tyto tinktury využívala Isabela Uherská v období středověku. Její celoživotní krása a svůdnost byla opěvována po celé Evropě.

ALQVIMIA je unikátní koncept péče. Hluboce holistický přístup, který pracuje se všemi třemi úrovněmi lidského těla: fyzickou, energetickou a mentální. Tento přístup dokáže zlepšit život každého jedince v novém tisíciletí.

 

 

Omlazující a hydratační zábal rukou + přístrojové ošetření hřbetů rukou

Ošetření rukou zahrnuje očištění a odstranění odumřelých buněk jemným exfoliačním peelingem. Následuje přístrojová buněčná stimulaci hřbetů rukou Endermolift,  hydratační zábal, masáž rukou  speciální emulzí a závěrečný krém na ruce.

 

Veškerá profesionální ošetření  v salonu je dobré podpořit vhodnou domácí péčí!

Široký výběr produktů pro podporu zeštíhlení, zpevnění nebo redukci celulitidy a jiné Vám rádi nabídneme v našem salonu.

Výborným pomocníkem je také přírodní doplněk stravy pro tvarování postavy, spalování tuků a štíhlou siluetu: „Body Sculptor Supplements“.

Máte dotaz nebo se chcete objednat? Napište nám.

*
*
*

Nebo volejte na
+420 773 380 777