Kavitace

Bezbolestná nebo-li neinvazivní liposukce je všeobecně vžitý, ale ne zcela přesný popis metody, která se správně  nazývá „ neinvazivní ultrazvuková lipolýza – kavitace“.

Principem kavitace je působení nízkofrekvenčního ultrazvukového vlnění na buněčnou membránu tukové buňky. Je to rychlá, bezpečná a zcela bezbolestná metoda k redukci tukových polštářků.

Při dodržení doporučovaných režimových opatření dosáhnete velmi dobrých výsledků. Metoda navíc pomáhá k regeneraci Vašeho těla. Ve výsledku tak vypadáte lépe a lépe se i cítíte.

Kavitaci lze použít pro modelaci břicha, boků, stehen, hýždí a dalších partií těla. Je možné ji využít i pro korekci lokalizovaných disproporcí u jinak štíhlých žen i mužů.

Ultrazvuková lipolýza je prováděna v mnoha studiích , ale pouze nejprestižnější salony v České republice mají přístroje VACaVite prestige. Tento model přístroje s vylepšením na kavitaci s vakuem poskytuje řadu výhod. Vakuum ohýbá pokožku a tiskne tak aplikátor těsněji pro provádění vysoce přesného a bezpečného ošetření. Tato kombinace zaručuje, že se kavitační efekt odehrává pouze uvnitř zaměřené tukové tkáně.

Při volbě odborného pracoviště, kde se rozhodnete zákrok absolvovat, věnujte vždy maximální pozornost tomu, jaký přístroj je používán!

Doporučujeme Vám 4-6 ošetření kavitací na jedné partii.
Nejlepších výsledků je dosaženo kombinací metod a úpravou životního stylu.

Zajímají Vás další informace o kavitaci? Přečtěte si nejčastější otázky o kavitaci.

Proč kavitaci?

  • Ošetření nevyžaduje anestezii ani žádný chirurgický zákrok 
  • Bezbolestná a komfortní metoda
  • Ultrazvukovou kavitaci lze využít téměř na většinu problémových partií
  • Revoluční metoda v odbourání tukových zásob v obtížných partiích

Máte dotaz nebo se chcete objednat? Napište nám.

*
*
*

Nebo volejte na
+420 773 380 777