Beautiful Brows

Mít krásné a dokonale tvarované obočí už není jen výsadou celebrit s jejich týmem vizážistů.

Beautiful Brows je revoluční systém, se kterým vytvoříte dokonale krásné obočí během několika vteřin i v pohodlí domova!

Balení obsahuje:

 • Příslušný minerální pigment:
  Minerální pigmenty Beautiful Brows se přizpůsobí každému typu, barvě vlasů, očí a pleti. Unikátní semi-permanentní pudr v 5ti barevných odstínech, vyrobený ve Velké Británii je zárukou vysoké kvality. Obstojí i v těch nejnáročnějších podmínkách. Vodě, potu a otěru odolný. Až 24 hodin bez nutnosti úprav.Pozor: A to i v případě úplné ztráty obočí.
 • 3 typy šablon pro vytvoření dokonalého tvaru.
 • Šablony se přizpůsobí každému tvaru obočí a dodají obličeji výraz:
  Sleek = tenké ale zároveň přirozené obočí
  Natural = přirozeně bohaté obočí
  Bold = krásně klenutí obočí
 • Duo štětec (z přírodních vláken na aplikaci barvy) – širší stranou štětce naneste barvu a úzkou zkosenou v případě potřeby doopravte.
 • Rozjasňovač rozzáří a podtrhne dokonalý tvar obočí. Nanáší se speciálním štětečkem na rozjasňovač. Aplikuje se pod (popřípadě nad) obočí. Rozjasňovač oko opticky zvětší, dodá mu jiskru a omladí celkový výraz obličeje. Velmi oblíbený u žen, které nosí brýle.
 • Štěteček na rozjasňovač (z přírodních vláken) pro přesné nanesení rozjasňovače.
 • Zrcátko
 • Pinzetu vyrobenou z vysoce kvalitního materiálu. Profesionální nástroj pro velmi přesné odstranění i těch nejjemnějších chloupků. • TIP: Nevíte si rady s úpravou tvaru svého obočí? Přiložte vhodnou šablonu, vymalujte a chloupky, které jsou mimo vymalovaný tvar, odstraňte. Vytvoříte tak dokonale krásné obočí.

To vše v naší luxusní dárkové taštičce = ideální dárek pro každou ženu.
Jednotlivé komponenty jsou vyjímatelné a sada je znovu plnitelná.
Beautiful Brows můžete zdarma vyzkoušet a následně zakoupit v salonu Beauty Siluet. Fab Brows – praktické balení bez rozjasňovače, které se vejde do každé kabelky.

K vytvoření krásného obočí následujte naše videa, kde Vám krok za krokem ukážeme, jak jednoduché a rychlé je vytvořit dokonalé obočí. Naše barvy i šablony se přizpůsobí každému typu, barvě vlasů, očí a pleti.

Nepotřebujete žádné kosmetické dovednosti!   Beautiful Brows… a obočí Vás bude bavit.

Máte dotaz nebo se chcete objednat? Napište nám.

*
*
*

Nebo volejte na
+420 773 380 777