Speciální obličejová ošetření

K manuálnímu ošetření pleti využíváme nejmodernější vědecké a technické poznatky, které přináší unikátní kosmetické produkty s viditelnými výsledky.

Jedná se o elitní řady produktů, které jsou používány prestižními salony po celém světě!

Ericson Laboratoire

Veškerý vývoj produktů Ericson Laboratoire jde ve stopách zakladatele této značky profesora Ericsona. V roce 1962 otevřel se svou manželkou, uznávanou kosmetičkou první kosmetické centrum, které se stalo cílem návštěv pařížské smetánky.

Dokonalost přírody podpořená dokonalými technologiemi!

Účinnost produktů spočívá v tom, že veškeré produkty Ericson Laboratoire čerpají svou sílu z přírody. Jsou pravidelně testovány nezávislou laboratoří na účinnost, bezpečnost a nedráždivé působení. Ověřují se stejně jako farmaka. Obsahují zcela nové transportní systémy, které umožňují účinným látkám pronikat hlouběji do kůže a jsou schopné regulovat aktivitu buněk.

Více o Ericson Laboratoire zde.

Můžete vyzkoušet tyto profesionální ošetření obličeje:

Slim Face Lift

OŠETŘENÍ OBLIČEJE S DVOJITÝM ÚČINKEM ZEŠTÍHLENÍ A LIFTINGU

Nadčasové ošetření obličeje s dvojitým účinkem zeštíhlení a liftingu. Zjemnění kontur a redukce lokalizovaného tuku bez invazivní chirurgie. Lifting pomocí fokální adheze bez invazivní techniky nití a háčků. Ošetření cílí na samotné centrum tukovým buněk. Omezuje jejich schopnost ukládání a stimuluje redukci tuků. Svoje působení zaměřuje na dva polyaminy, o nichž bylo jasně prokázáno, že mají na svědomí tvorbu tuků pod pokožkou. Cílem je napravit ochabnutí a povislost různých oblastí obličeje pomocí přemístění tukových ložisek. 

HLAVNÍ ÚČINNÉ LÁTKY:

UPLEVITYTM je biotechnologií získaný inovativní peptid umožňující vzdorovat působení času, účinně bojovat proti působení gravitace, které se odráží v ochablosti tkání, rozšíření dolní části obličeje nebo vzniku podbradku.

UPLEVITYTM podporuje tvorbu kolagenu, elastinu a spojovacích proteinů mezibuněčné hmoty, čímž usnadňuje soudržnost buněk a adhezi dermis k epidermis.

SLIM-EXCESS® je roztok mořských oligosacharidů získaných z červených řas. Působí v samém srdci tukových buněk, kde selektivně blokuje spermin a spermidin. Ve studiích provedených s přípravkem SLIM-EXCESS® bylo dosaženo významného zmenšení plochy dvojité brady.

DALŠÍ AKTIVNÍ LÁTKY:

Výtažek ze slézu- proti volným radikálům

Výtažek z lilie- regenerace kůže, hydratace

Výtažek z lípy- protizánětlivý účinek

Výtažek z přesličky- regeneruje tkáně

Výtažek ze zeleného čaje- stimuluje mikrocirkulaci

Výtažek z citrónu-antioxidační a antiaging účinky

Výtažek z vilínu- zklidńuje, působí venoprotektivně

Ichtyokolagen- stimuluje tvorbu dermálního kolagenu

Výtažek z aceroly- podílí se na stavbě kolagenu

Výtažek z ženšenu- tonizující a revitalizující

Výtažek z černé orchideje- obnova a regenerace kůže

Výtažek z papáje- zmírňuje drobné kožní nedostatky

Lničkový olej- změkčující, zklidňující

Kryopupen z břízy- regenerační, revitalizační vlastnosti

Výtažek z výhonků z ječmene- mimořádně silná regenerace kůže

Fresh Caviar

BOHATÝ POTENCIÁL ČERSTVÝCH KAVIÁROVÝCH BUNĚK - ORGANICKÁ PÉČE O PLEŤ

Prestižní péče o obličej s pravým jeseteřím kaviárem pro ženy a muže. Bez chemických konzervačních látek a s maximální snášenlivostí i pro tu nejcitlivější pokožku. Procedura zaměřená na buněčnou stimulaci, zpevnění, hydrataci, výživu a čištění. Obsahuje výživný koktejl s hojným zastoupením bílkovin, bohatý na peptidy a esenciální aminokyseliny. Díky absenci syntetických konzervantů kožní buňky s vysokou účinností asimilují všechny metabolické prekurzory obsažené v kaviáru. Extrakt s čerstvými kaviárovými buňkami představuje znamenité působení nejvyšší kvality. Jde o zásadní doplněk péče o pleť proti stárnutí a pro vysoce reaktivní pleť. 

Kaviár je vzácná a cenná látka, bohatá na výživné látky, které se nazývají VITELLUS (z latinského „vita“, tj. „život“) a jsou nezbytné pro vývoj a stavbu životně důležitých struktur. Vitellus obsahuje převážně fosfolipidy a fosfoproteiny (životně důležité složky buněčných membrán všech živých organismů).

Čerstvé kaviárové buňky obsahují výživný koktejl s hojným zastoupením bílkovin, bohatý na peptidy a esenciální aminokyseliny.

Aminokyseliny jsou prvky, z nichž se tvoří bílkoviny, které samy o sobě představují konečné „stavební kameny“ všech buněk v organismu. V těle se vyskytuje 20 aminokyselin, přičemž některé z nich, jako je isoleucin, leucin, lysin, methionin, fenylalanin, threonin, tryptofan a valin, si tělo nedokáže syntetizovat a musí je získávat z exogenního zdroje. Proto se nazývají „esenciální“.

Kožní buňky podle svých potřeb asimilují všechny metabolické prekurzory obsažené v kaviáru. Kaviár tudíž obsahuje všechny životně důležité zdroje potřebné pro mladistvou pleť.

Představuje alternativu k placentárním extraktům, které se kdysi používaly jako součást známé švýcarské buněčné terapie.

Tato luxusní péče obsahuje extrakt s čerstvými kaviárovými buňkami, který představuje absolutně znamenité působení. Produkty neobsahují chemické konzervanty, a proto není narušena struktura kaviárových buněk. Jedině čerstvé kaviárové buňky, obsahující 8 esenciálních aminokyselin, mají schopnost okamžitě pronikat do pokožky.

 

Široký výběr produktů pro domácí ošetření obličeje můžete zakoupit v salonu Beauty-Siluet.

Máte dotaz nebo se chcete objednat? Napište nám.

*
*
*

Nebo volejte na
+420 773 380 777