Lipomassage

Porozumějte přirozeným procesům pro zeštíhlení. Nevzhledné „problematické partie“ těla bývají odolné vůči tělesným aktivitám a nejrůznějším dietám. Navíc se s postupujícím věkem snižuje produkce kolagenu a elastinu v „buňkách mládí“ (fibroblastech) čímž viditelně ochabuje pokožka. LPG Lipomassage je 100% přírodní technika, která mechanicky štěpí tukové buňky, aktivuje lipolýzu v jádru adipocytu (tukové buňky) a modeluje postavu. Nová generace přístrojů LPG Cellu M6 Integral 2 s terapeutickou hlavicí ERGODRIVE nabízí víceúčelovou, efektivní, tělu přirozenou stimulaci pokožky, současně podporuje odbourávání tuků a Pobnovuje produkci kolagenu a elastinu.

Světový unikátní přístroj pro buněčnou stimulaci Cellu M6 Integral 2 s patentovanou technologií pracuje na principu kombinace působení dávkovaného vakua a válečkové masáže. S úspěchem se používá pro zlepšení mikrocirkulace a lymfatického toku, aktivaci lipolýzy, zvýšení tonusu pokožky a zlepšení metabolismu. Účinně redukuje celulitidu a podkožní tuk, modeluje postavu a vyznačuje se i relaxačními účinky.

Terapeutická hlavice ERGODRIVE nabízí víceúčelovou, efektivní a navíc příjemnou stimulaci pokožky, současně podporuje proces odbourávání tuků a obnovuje produkci kolagenu a elastinu pro výrazné zpevnění. Ošetření je velmi vhodné i pro maminky po porodu! 

Pravidelným ošetřením dosáhnete výborných výsledků!

Ošetření Lipomassage je vhodné doplnit profesionální tělovou kosmetikou LPG, která je vyvinuta speciálně pro řešení problematických partií těla. Tyto profesionální produkty zvýší tkáňovou odezvu až o 50% (2014 studie Humbert) a jsou doporučeny i pro domácí použití.

Vyzkoušejte 14-DAY EXPRESS SLIMMING CONCENTRATE. Vysoce dávkovaná koncentrovaná formule pro rychlé uvolnění tuku a jeho přeměnu na energii. Přidané extrakty z 5 druhů rostlin stimulují odvodnění, detoxikaci i eliminaci odpadních látek. V sadě je 14 pitných dávek po 10ml.

 Výhody Lipomassage:

  • Má obnovující a anti-aging schopnosti (110 vědeckých studií)!
  • Je velmi efektivní také pro muže - tuková tkáň na bocích, vystouplé břicho…
  • Je vhodné zakončit jemným vmasírováním speciálně vyvinutých Profesionálních přípravků pro formování postavy
  • Nové „expres“ ošetření = rychlé, cílené a velmi efektivní ošetření zaměřené na konkrétní partii Vašeho těla

Proč Lipomassage?

  • 100% NATURAL mechanické ošetření
  • Bezbolestná metoda s relaxačními účinky
  • Lipomassage lze využít k modelaci celé postavy
  • Ošetření je vhodné pro ženy i muže bez omezení
  • Dlouhodobé a viditelné výsledky již po 10 ošetřeních
  • Neomezený počet ošetření

Více informací naleznete v následujícím videu nebo na stránkách www.kpmedical.cz a www.endermologie.com

Speciální programy Lipomassage:

Luxusní péče dokonalá postava

Nová LPG terapie BODY PERFEKT SHAPING (dokonalá postava) je založena na exkluzivní synergii více aktivních složek, které současně stimulují adipocity (tukové buňky), fibroblasty (buňky mládí) i jejich okolní prostředí pro optimální zeštíhlení a modelaci postavy.

Detoxikace buněčného prostředí - využívá terapeutickou hlavici Ergodrive pro mobilizaci strategických bodů meridiánů (např. močový měchýř, žaludek, slezinu, žlučník), což urychluje vylučování toxinů.

Probuzení buněk pro zeštíhlení a omlazení - cílená hloubková stimulace podporuje přirozené uvolňování tuku přímo v buňkách a současně zvyšuje i tvorbu kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové. Výsledkem je vymodelovaná postava a zpevněná pokožka.

Cílená podpora hubnutí - aplikace produktů Alqvimia podporuje efekt LPG přístrojového ošetření, napomáhá spalování tuků a zdokonaluje vzhled.

Máte dotaz nebo se chcete objednat? Napište nám.

*
*
*

Nebo volejte na
+420 773 380 777