Radiální Endodermo Terapie

100% přírodní ošetření pleti. Využíváme přístrojovou vakuovou technologii „Radiální Endodermo Terapie“, která přispívá ke zpevnění, detoxikaci, rozjasnění pleti a zjemnění vrásek. Společně s vysoce kvalitní aromaterapeutickou kosmetikou „Alqvimia“ se můžete připravit na výjimečný zážitek.

Exkluzivní čistě přírodní kosmetika z ekologických ingrediencí, která využívá tajných poznatků prastarého umění aromaterapie a alchymie a zároveň je propojuje s nejnovějšími výzkumy botaniky a farmacie. Její hlavní koncepcí je propojení ženské krásy, krásy těla i duše, plynoucí ze zdraví a dokonalé harmonie.

Ošetření s produkty Alqivmia jsou nejen úžasným relaxačním zážitkem, ale hlavně přináší okamžitý a viditelný výsledek. Díky absolutní absenci chemických či dráždivých látek jsou vhodná i pro ty nejcitlivější a problémové typy pleti.

Vracíme kráse zpět její hloubku, intenzitu a sílu!

Alqvimia představuje novou řadu pečujících krémů „ESSENTIALLY BEAUTIFUL“, které jsou 100% přírodní, 100% aktivní a mají vyvážený poměr yin-yang energie.

Pravidelným ošetřením dosáhnete výborných výsledků!

Význam radiální endodermoterapie:

  • Okamžitý zpevňující efekt
  • Detoxikace a pročištění pleti
  • Redukce vrásek
  • Zjemnění a rozjasnění pleti
  • Eliminace pigmentových a stařeckých skvrn

„Krása je jazykem vesmíru. Láska je jeho esencí“  (Idili Lizcano-majitel firmy Alqvimia)

Filozofie společnosti Alqvimia: 

Alqvimia patří mezi nejvýznamnější společnosti v oblasti výroby exkluzivní čistě přírodní kosmetiky. Její hlavní koncepcí je nové a revoluční pojetí ženské krásy, krásy těla i duše, plynoucí ze zdraví a dokonalé harmonie.

Alqvimia pro dnešní svět znovu objevuje mistrovství tradičního parfemářství a ve svých výrobních postupech jej propojuje s nejnovějšími technologiemi výroby přírodní kosmetiky. Využívá tajných poznatků prastarého umění aromaterapie a alchymie i výsledků nejnovějších výzkumů botaniky a farmacie.

Z těch nejluxusnějších a nejčistších surovin z celého světa tvoříme unikátní výrobky, nesoucí ducha dávných umění a zároveň plně přizpůsobené dnešnímu modernímu způsobu životního stylu, výrobky představující dokonalou rovnováhu mezi vědou a uměním, výrobky poskytující jedinečnou péči tělu i duši.

Máte dotaz nebo se chcete objednat? Napište nám.

*
*
*

Nebo volejte na
+420 773 380 777