Ericson Laboratoire

Proč Ericson Laboratoire? 

Profesor Ericson, původem švédský lékař, byl jedním z prvních vědců Francie, který použil metodu buněčné terapie. Tento biolog a vědec byl studentem profesora Alexise Carrela, významného biologa, který byl v roce 1912 oceněn Nobelovou cenou za medicínu. Profesor Ericson první část svého profesního života pracoval v nemocnicích jako chirurg, kde pomocí placentárních buněk léčil těžké popáleniny a pooperační jizvy.

V roce 1962 spolu se svou manželkou, kvalifikovanou kosmetičkou, otevřel první kosmetické centrum Ericson, kde uvedl do praxe svoji „buněčnou terapii“ - slavnou švýcarskou metodu léčení spočívající ve využití extraktů živých buněk. Tento salon se stal brzy velmi oblíbeným tehdejší pařížskou elitou. Firma Ericson Laboratoire dodnes stále distribuuje některé přípravky zavedené už tehdy profesorem Ericsonem.

Dnes je mezinárodní koncept péče o pleť Ericson Laboratoire distribuován v 65 zemích světa. V souladu s klinickým přístupem ke kosmetice veškeré aktivní složky používané v Ericson Laboratoire vykazují značný stupeň technické vyspělosti: mražené buněčné extrakty, enzymy Bio Tech, lipozomy třetí generace, vysoce polymerizovaná DNA, thymulin, doplňující zdroj energie GP4G, fytohormony pro obnovení rovnováhy hydratace a tvorby kožního mazu, složky proti vráskám, bílkoviny blokující lipidy apod. Všechny tyto účinné molekuly znamenají průlom v oblasti produktů péče o pleť. 

Další zpevňující, zeštíhlující, detoxikační, peelingová  nebo víceúčelová tělová ošetření najdete na www.ericson-laboratoire.cz.  

Máte dotaz nebo se chcete objednat? Napište nám.

*
*
*

Nebo volejte na
+420 773 380 777